انشا درد دل یک موش آزمایشگاهی مهارت های نوشتاری

تاینی موویز

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

انشا  درد دل یک موش آزمایشگاهی مهارت های نوشتاری

موش آزمایشگاهی

به نام خدا

انشای طنز

موضوع:درددل یک موش آزمایشگاهی

سلام.من موشی به نام ((دیرا)) هستم؛نمی دانم چرا اما دوست و خویشان پروفسور هنگامی که به دیدن ما می آیند، مرا عشق پروفسور خطاب میکنند. راستش اوایل با شنیدن این حرف خجالت زده میشدم و گونه هایم گل بر میداشت اما رفته رفته به این حرف آنها عادت کردم تا جایی که گه گاهی با خودم می گفتم این جماعت حتما نام مرا فراموش کرده اند که دم به دقیقه میگویند عشق پروفسور.

دوست داشتم سرشان داد بزنم و بگویم :((آی جماعت،من دیرا هستم؛دیرا موشی.این چه اوضاع مسخره ای هست که شما هی مرا عشق پروفسور صدا می زنید؟؟!)) آخر من نمیدانم یک مشت آدم فراموش کار که نام یک موش را نمی توانند بخاطر بسپارند را چه به پروفسور به این باهوشی!!!

بگذریم که اصل مطلب خیلی فجیع تر از این حرف هاست.راستش نمی دانم 

کار درستی می کنم که به شما می گویم یا نه اما من هم کم کم علاوه بر عادت به لقبم به آن ایمان هم آوردم؛احساس می کنم عاشق پروفسور شدم و این احساس برایم بسیار زجر آور است.

من می دانم که عشق پروفسور به من هوسی بیش نیست و گرنه چه نیاز بود که هر روز یکی از اختراعاتش را روی من امتحان کند که هر روز یک شکل و قیافه ای بگیرم؟!یک روز تمام موهای جوگندمی‌ام قرمز رنگ شد!!!یک روز تمام آنها ریختند و من کچل کچل شدم!!!شاید باور نکنید اما ما هر روز این بازی عجیب و غریب را داریم که هر روز هم شکل و شمایل من صد و هشتاد درجه تغییر می کند.

غیر از اینها تا جایی که من آمار دارم او حتی دوماه قبل عاشق خواهرم بود،دو ماه قبل ترش هم عاشق ((سونا))دختر همسایه بالاییمان؛از کجا معلوم تا دوماه دیگر من را هم مانند کاغذ باطله چروک نکند و دور نیندازد؟!

آخ که چقدر دل معصوم کوچک من پر است...

--------------------------

انشا درباره موش آزمایشگاهی انشا درد دل یک موش آزمایشگاهی سلام . من یه موض آزمایشگاهی سفید هستم تعدادی مارو به استخر آبی انداختند و زمان گرفتن تا ببینن چند ساعت دوام میارن، حداکثر زمانی. انشای طنز امیز درباره درد دل یک موش ازمایشگاهی. مذاکره روسیه با قبرس برای ... بر اساس گزارشات، تالحظه انشاي این خبر، مقامات آمريکایی کشته شدن 14 نفر را تأیید ... انشای طنز درباره ی درد دل یک موش ازمایشگاهی ... خیلی خوشحال هستم که در این دیدار زمین چمن کمپ ما هم به صورت رسمی مجددا افتتاح شد و شرایط خوبی داشت اما فکر می‌کنم ...

---------------------

اینجا همه چیز درهمه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید